Strona główna
„Jak nie czytam, jak czytam”
23.06.202617Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem inicjatywy jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie, że książka może być doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W tym roku nasza szkoła wybrała wspólne czytanie w bibliotece szkolnej. Wydarzenie uwieczniliśmy "zdjęciami z książką".Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i mamy nadzieję, że wspólne czytanie stanie się inspiracją do częstszego sięgania po książki – nie tylko od święta
Kolorowo, zdrowo i smacznie – owocowa uczta w świetlicy klas I–III
18.06.202618 czerwca podczas zajęć świetlicowych uczniowie klas I–III uczestniczyli w warsztatach kulinarnych pod hasłem „Przygotowujemy sałatkę owocową – poznajemy zasady zdrowego odżywiania”. Celem zajęć było promowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz zachęcanie dzieci do spożywania owoców bogatych w witaminy i składniki mineralne.
Wycieczka klas 4-8 do Energylandii
16.06.20264Wycieczka do Energylandii klas 4–8
12 czerwca uczniowie klas 4–8 wzięli udział w wycieczce do Energylandii – największego parku rozrywki w Polsce. Wczesnym rankiem wyruszyliśmy w drogę, pełni entuzjazmu i oczekiwań na dzień pełen atrakcji.
Po przyjeździe na miejsce uczniowie mogli korzystać z licznych karuzel, kolejek górskich oraz innych atrakcji dostosowanych do różnych grup wiekowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się strefy ekstremalne, wodne oraz rodzinne. Każdy znalazł coś dla siebie – od spokojniejszych przejażdżek po pełne adrenaliny rollercoastery.
Wycieczka klas 0-3 do Janowa Lubelskiego
15.06.202634412 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. To wyjątkowe miejsce położone nad Zalewem Janowskim, które łączy naukę, aktywny wypoczynek i kontakt z przyrodą. Na terenie parku znajdują się interaktywne laboratoria wiedzy, ścieżki spacerowe, park linowy oraz wiele atrakcji rekreacyjnych. Podczas pobytu uczniowie mieli okazję zwiedzić nowoczesne laboratoria edukacyjne, w których poprzez doświadczenia i zabawę poznawali tajemnice przyrody, ekologii oraz zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie. Interaktywne ekspozycje wzbudziły duże zainteresowanie i zachęcały do samodzielnego odkrywania wiedzy. Nie zabrakło również czasu na aktywność fizyczną i wspólną zabawę. Uczniowie korzystali z atrakcji znajdujących się na terenie parku, integrując się i spędzając czas na świeżym powietrzu. Wycieczka była doskonałą okazją do
Czytanie na trawie
08.06.202653 czerwca w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania w naszej szkole odbyła się akcja biblioteczna "Czytanie na trawie". Nasi najmłodsi uczniowie wysłuchali bajki z teatrzyku kamishibai " Kryształ przyjaźni" , która opowiadała jak wiele można osiągnąć współpracując ze sobą. Dzieci w oparciu o doświadczenia czytelnicze wykonały w grupach wspólny napis , który był tematem naszego spotkania. Na zakończenie dzieci zostały zaproszone do skorzystania z księgozbioru biblioteki szkolnej.
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 380512Galeria zdjęć
- brak danych























