• Rok szkolny 2022/2023

• ŚWIĘTO SZKOŁY

• 18.05.2023 11:36
          • 16 maja 2023 r. cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w 31 rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II. Świętowanie rozpoczęliśmy od udziału we Mszy Świętej odprawionej przez księdza proboszcza Henryka Pokorę, w oprawę której włączyli się uczniowie wszystkich klas.

Drugą część uroczystości pod hasłem „ My Jana Pawła II uczniowie..” przygotowały panie Ewelina Wróbel i Renata Grzyb przy wsparciu pana Wiesława Nieściora. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty poprzez recytację, śpiew oraz grę na instrumentach muzycznych. Potrafili również przekazać wiele faktów z życia naszego Patrona Jana Pawła II. Słodkim akcentem na zakończenie świątecznego dnia były „ Patronki”- tradycyjne ciastka, przygotowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że Święto szkoły było po raz kolejny okazją do wspomnienia postaci naszego Patrona Jana Pawła II.

• DROGA KRZYŻOWA Z JANEM PAWŁEM II.

• 12.04.2023 08:17
          • W dniu 31 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczcili 18 rocznicę śmierci naszego Patrona uczestnicząc aktywnie w drodze krzyżowej w kościele. Uczniowie klas II-VIII przygotowali rozważania poszczególnych stacji nawiązujące do nauczania  świętego Jana Pawła II, który powtarzał, że „ człowieka nie można zrozumieć bez Chrystusa”.

• ZNICZ DLA JANA PAWŁA II

• 07.11.2022 08:28
          • Rocznicę święceń kapłańskich Naszego Patrona tradycyjnie uczciliśmy zapalając znicze przed tablicą upamiętniającą nadanie imiena Jana Pawła II naszej szkole.
          • 44 ROCZNICA WYBORU I WSPOMNIENIE JANA PAWŁA II

• 28.10.2022 11:41
          • 16 października 2022 r. obchodziliśmy kolejną już 44 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. W tym dniu w kościele p.w. Św. Jozafata w Zamchu przedstawiliśmy na ściennej gazetce symboliczny dąb, którego jesienne listki wykonali uczniowie naszej szkoły na zajęciach z wychowawcą. Uczniowie listki podpisali swoim imieniem, w ten sposób prosząc o błogosławieństwo Patrona.
            22 pażdziernika 2022 r.  wspomnienie Św. jana Pawła II uczestniczyliśmy w tym dniu w modlitwie różańcowej.Modlitwę prowadzili uczniowie naszej szkoły. Następnie odbyła się Msza Święta koncelebrowana przez księdza proboszcza Henryka Pokorę i emerytowanego kapelana wojska polskiego księdza Eugeniusza Łabisz, który w homilii przybliżył nam postać Świętego Jana Pawła II oraz uświetnił Mszę Świętą grą na gitarze.
          • XXII DZIEŃ PAPIESKI

• 25.10.2022 11:25
          • W dniu 7 października 2022 roku w ramach obchodów XXII Dnia Papieskiego pod hasłem:

„Blask Prawdy”

uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu przeprowadzili wśród mieszkańców Zamchu zbiórkę pieniędzy, na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

Zebrano 3006,00 zł