• Rok szkolny 2022/2023

• ŚWIĘTO SZKOŁY

• 18.05.2023 11:36
        • 16 maja 2023 r. cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w 31 rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II. Świętowanie rozpoczęliśmy od udziału we Mszy Świętej odprawionej przez księdza proboszcza Henryka Pokorę, w oprawę której włączyli się uczniowie wszystkich klas.

Drugą część uroczystości pod hasłem „ My Jana Pawła II uczniowie..” przygotowały panie Ewelina Wróbel i Renata Grzyb przy wsparciu pana Wiesława Nieściora. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty poprzez recytację, śpiew oraz grę na instrumentach muzycznych. Potrafili również przekazać wiele faktów z życia naszego Patrona Jana Pawła II. Słodkim akcentem na zakończenie świątecznego dnia były „ Patronki”- tradycyjne ciastka, przygotowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że Święto szkoły było po raz kolejny okazją do wspomnienia postaci naszego Patrona Jana Pawła II.