• Grudzień 2022

Figury geometryczne

21 grudnia uczniowie na zajęciach wyrównawczych z matematyki drukowali figury geometryczne  przy pomocy długopisów 3D. Zadanie nie sprawiło uczniom żadnych trudności, a przy okazji przypomnieli sobie własności niektórych figur.

Ozdoby 3D

Dnia 15 grudnia podczas zajęć z wychowawcą kl. IV z wykorzystaniem długopisów 3D wykonała ozdoby choinkowe. Zadanie okazało się bardzo proste jednak niezwykle efektowne. Piękne ozdoby rozświetliły naszą szkolną choinkę.

Konkurs Logopedyczny "Łamańce Językowe"

Dnia 14 grudnia 2022 r. uczniowie klas 0-VI wzięli udział w konkursie logopedycznym pt. ,,Łamańce językowe". Poniżej znajduje sie krótki film z tego konkursu który został nagrany kamerą cyfrową zakupioną w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

Konkurs Logopedyczny "Językowe Łamańce"

Ozdoby na scenografie jasełkową

Dnia 8 grudnia podczas zajęć z wychowawcą kl. V z wykorzystaniem długopisów 3D wykonała ozdoby na  scenografię jasełkową i ozdoby choinkowe. Zadanie okazało się bardzo proste jednak niezwykle efektowne. Piękne ozdoby wzbogaciły dekorację jasełek i naszą klasową choinkę .

Czar choinek

Uczniowie klasy I podczas edukacji plastycznej przygotowali szablony ozdób choinkowych. Następnie na zajęciach kreatywnych  z wykorzystaniem długopisów 3D wykonali piękne bombki choinkowe. Wszyscy wykazali się dużymi  zdolnościami manualnymi. Powstałe cudeńka ozdobiły klasową choinkę. Prezentują się na niej wspaniale.