• Rok szkolny 2021/2022

• Klasa I

• Wizyta w Bibliotece Szkolnej

7 października 2021r. uczniowie klasy I mieli okazję odwiedzić bibliotekę szkolną. Na spotkaniu z nauczycielem bibliotekarzem zostały przypomniane zasady korzystania z zasobów biblioteki. Dzieci mogły obejrzeć zbiory biblioteki, wypożyczyć wybrane książki oraz założyć karty czytelnicze.

Pożegnanie Sary

Nasza koleżanka Sara opuściła klasę I, gdyż zmieniła miejsce zamieszkania. Od drugiego półrocza Sara będzie chodziła do innej szkoły.

Eksperymenty i doświadczenia w klasie I

W naszym klasowym laboratorium uczymy się za pomocą naszych zmysłów. Na zajęciach poznajemy właściwości powietrza i lodu. Prowadzimy obserwacje i doświadczenia.

Dzień Babci i Dziadka

Akcja "Plecaczek" dla dzieci z Ukrainy

Uczniowie kl. I zebrali plecaczki i najpotrzebniejsze artykuły niezbędne dzieciom z Ukrainy tuż po przekroczeniu granicy.

Kiermasz Wielkanocny

Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci z kl. I włączyły się w akcję "Kiermasz wielkanocny".

Wybory na najsympatyczniejszą koleżankę klas I-III

W dniu  8 marca 2022 roku chłopcy z klasy I, II i III wybierali najpiękniejszą i najsympatyczniejszą  dziewczynę. Wygrała Nikola - uczennica klasy pierwszej. Gratulacje.

Wybory na najsympatyczniejszą koleżankę z klas I-III

Zabawy na przerwie

W wolnym czasie nie próżnujemy, tylko rozwijamy swoje zainteresowania.

Powitanie nowej koleżanki z Ukrainy

Weronika Illienko przybyła do klasy I 20 kwietnia 2022 r. Została przyjęta bardzo ciepło przez nowe koleżanki i kolegów.

Prace pielęgnacyjne na naszym ogródku sprawiają nam dużo radości. Dzięki temu uczymy się rozpoznawać różne gatunki ziół, warzyw i owoców.

W ramach zajęć edukacji plastycznej uczniowie kl I i II poszukiwali inspiracji w otoczeniu przyrody.

Uczniowie kl. I stali się pełnoprawnymi czytelnikami naszej biblioteki.