• Rok szkolny 2022/2023

• 44 ROCZNICA WYBORU I WSPOMNIENIE JANA PAWŁA II

• 28.10.2022 11:41
        • 16 października 2022 r. obchodziliśmy kolejną już 44 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. W tym dniu w kościele p.w. Św. Jozafata w Zamchu przedstawiliśmy na ściennej gazetce symboliczny dąb, którego jesienne listki wykonali uczniowie naszej szkoły na zajęciach z wychowawcą. Uczniowie listki podpisali swoim imieniem, w ten sposób prosząc o błogosławieństwo Patrona.
          22 pażdziernika 2022 r.  wspomnienie Św. jana Pawła II uczestniczyliśmy w tym dniu w modlitwie różańcowej.Modlitwę prowadzili uczniowie naszej szkoły. Następnie odbyła się Msza Święta koncelebrowana przez księdza proboszcza Henryka Pokorę i emerytowanego kapelana wojska polskiego księdza Eugeniusza Łabisz, który w homilii przybliżył nam postać Świętego Jana Pawła II oraz uświetnił Mszę Świętą grą na gitarze.