• Poetycka Jesień 2023

08.12.2023 15:05
          15 listopada 23 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w szkolnych eliminacjach do gminnego konkursu Recytatorskiego z cyklu "Poetycka Jesień" pt. "Jesień słowem malowana". Jury wyłoniło z każdej grupy wiekowej  osoby, które reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach gminnych:
          - grupa I - Michał Syty, Martyna Żmijan
          - grupa II - Wiktoria Kowal, Julia Hołojuch
          - grupa III - Bartosz Świerzko
          W gminnych eliminacjach Julia Hołojuch zajęła I miejsce, Bartosz Świerzko III miejsce a Wiktoria Kowal otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.
        • Poetycka Jesień 2023

08.12.2023 15:03
          POETYCKA JESIEŃ 2022
          Kolejny już raz nasi uczniowie wzięli udział w gminnym konkursie recytatorskim "Poetycka jesień". W tym roku uczestnicy recytowali wiersze Marii Konopnickiej.
          Utwory zaprezentowały  4 uczennice : Wiktoria Kowal z klasy III, Agata Droździel z klasy II oraz Alicja Wróbel i Maja Granda z klasy VII.
          Niekwestionowaną zwyciężczynią okazała się Maja Granda. To ona zdobyła I miejsce w grupie uczniów klas VII - VIII. Jej koleżanka -
          Alicja Wróbel także została zauważona i doceniona przez jury - otrzymała ona wyróżnienie.