• Wydarzenia przedszkolne 2023/2024

• Rodzinne dekorowanie pierniczków.

• 20.12.2023 13:24
        • 8 grudnia 2023r. odbyły się rodzinne warsztaty z dekorowania pierniczków przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz ich rodziców. Wszyscy bardzo się zaangażowali w przystrojenie świątecznych wypieków- wszystkie pierniki trafiły na kiermasz bożonarodzeniowy.

Dziękujemy rodzicom za przybycie i pomoc!
        • Mikołaj w oddziale przedszkolnym.

• 20.12.2023 13:17
        • 6 grudnia 2023r. do naszej klasy zawitał miły gość- Święty Mikołaj! Dzieci podejrzewały, że może się tak własnie wydarzyć ponieważ był grzeczne i po cichu liczyły na te odwiedziny. Przygotowały piosenkę oraz wierszyk na przywitanie Mikołaja. Każdy oytzymał słodki prezent.

Dziękujemy Mikołajowi i rodzicom za odwiedziny i pomoc ;)
        • Dzień Misia w Gminnej Bibliotece

• 24.11.2023 20:39
        • Mimo, że Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25.11, dzieci z naszego oddziału przedszkolnego świętowały nieco wcześniej, bo 14.11 w Gminnej Bibliotece w Obszy. Dzięki uprzejmości rodziców dzieci szybko i bezpiecznie przemieściliśmy się do naszej gminy, gdzie w bibliotece czekały na nas Panie Krysia oraz Ania. Przedszkolaki podróżowały ze swoimi pluszakami i miały okazję poznać historię powstania Dnia Pluszowego Misia dzięki ciekawej prezentacji mulimedialnej. Następnie całe przedpołudnie obfitowało w szereg kreatywnych aktywności jak m.in. stworzenie własnego misia z rolki papierowej czy integracyjne zabawy ruchowe. Kolejnym punktem naszego wyjazdu była Zagroda Roztocze gdzie dzieci zjadły pyszną pizzę a następnie odwiedziliśmy nowo powstałą salę zabaw "Sówka"-tam szaleństwa nie było końca!

Raz jeszcze pragnę PODZIĘKOWAĆ rodzicom za pomoc oraz Paniom z Gminnej Biblioteki za świetną i twórczą naukę poprzez zabawę!
        • Przerwa na czytanie

• 19.11.2023 14:53
        • 20 października odbyła się "przerwa na czytanie" organizowana przez Bibliotekę szkolną. Przedszkolaki z chęcią przyłączyły się do bicia rekordu czytania na przerwie. Dzieci zaprosiły do nas Magdę-koleżankę z klasy VII i wspólnie z ochotą oglądaliśmy wybrane książeczki z literatury dziecięcej. Po obejrzeniu książeczek ustaliliśmy kolejność czytania ich przez panią wychowawczynię.
        • Konkurs "Kapelusz Pani Jesieni"

• 19.11.2023 14:52
        • W październiku dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w klasowym konkursie ph:. "Kapelusz Pani Jesieni". Był to konkurs rodzinny, dzieci miały za zadanie stworzyć kapelusz, który z dumą nosiałby Pani Jesień. Miał być to kapelusz stworzony z darów jakie Pani Jesień nam przynosi. I tak nasza klasa obsypana została przepiękbymi pracami konkursowymi. Zostały wyłonione 3 miejsca:
          miejsce I zajęła Julia Broda
          miejsce II Julia Siebielec
          natomiast miejsce III, któro było "nagrodą ucznia" zdobył Grzesio Goch. Dzieci te otrzymały piękne książki a pozostali uczestnicy dyplomy od Pani Jesieni.
          GRATULUJEMY wszystkim dzieciom za ich piękną, twórczą pracę.