• Wydarzenia przedszkolne 2023/2024

• Dzień Chłopaka.

• 08.10.2023 15:01
        • 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. W tym roku świętowaliśmy troszkę wcześniej, bo 29 września. Chłopcy od dziewczynek oraz rodziców otrzymali słodki upominek w postaci pysznego tortu! Wszystkiego najlepszego nasi mili koledzy!

Rodzicom dziękuję za organizację oraz pyszny tort!
        • Zbieramy karmę dla zwierząt.

• 08.10.2023 14:59
        • Dzieci z naszej klasy przyłączyły się do akcji szkolnego wolontariatu i zbierały przez cały tydzień karmę dla zwierząt. Los milusińskich nie jest dzieciom obojętny dlatego taka zbiórka nie mogła przejść obok nas bez echa! Dzięki rodzicom udało nam się zebrać sporo pokarmu dla zwierzątek. Karma trafi do Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami "Podaj Łapę".
        • Głośne czytanie w czytelni.

• 08.10.2023 14:59
        • 28 września przedszkolaki udały się do czytelni w naszej bibliotece szkolnej gdzie miały okazję posłuchać bajek czytanych przez panią Małgosię. W ten sposób dzieciaki chciały uczcić Dzień a nawet Tydzień Głośnego Czytania w naszej szkole.
        • Powitanie Jesieni-ognisko.

• 25.03.2024 19:42
        • 27 września br. dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na wycieczkę do lasu w celu przywitania Pani Jesieni. Dzięki ogromnej pomocy rodziców, którzy pomogli przygotować ognisko oraz przepyszne kiełbaski jak również inne smakołyki cały dzień udał się znakomicie! Dzieciaki spacerowały po lesie, szukały grzybów, wrzosów oraz króla drzew- dębu. Następnie odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz pianek. Były gry i zabawy.

DZIĘKUJEMY rodzicom za POMOC! oraz za spędzenie wspólnie czasu ;)
        • Dzień Kropki.

• 08.10.2023 15:00
        • 15 września obchodzimy Dzień Kropki. Obejrzeliśmy film o małej Vashti od której tak naprawdę wszystko się zaczęło. Zawsze należy pamiętać aby wierzyć we własne możliwości oraz dmuchać w skrzydła naszych dzieci, by te leciały wysoko ;). My wspólnie dziś takie skrzydła wykonaliśmy- mieliśmy przy tym dużo zabawy.