• Rok szkolny 2021/2022

• Klasa VII

• Akcja ''Żonkile'' w naszej klasie

Już od kilku lat nasza szkoła bierze udział w akcji "żonkile". Wzięliśmy udział i my!

Konkurs recytatorski M. Romanowskiego

8 kwietnia Wiktoria Wołoszyn wzięła udział w konkursie recytatorskim im. M.Romanowskiego . Z dumą informujemy, że otrzymała zasłużone wyróżnienie . Gratulujemy!

Spotkanie z policjantką

Co wolno a czego nie? Jak się zachować w danej sytuacji? Za co można zostać pociągniętym do odpowiedzialności? Na te i na inne pytania odpowiadał nasz gość w mundurze.

Dzień bez plecaka

Jeśli nie plecak to co? Wyobraźnia uczniów nie miała granic!

Dzień Chłopaka

Klasa VII postanowiła w tym roku uroczyście świętować  Dzień Chłopaka. 29 września nastąpił więc miły poczęstunek dla całej klasy
          (pizza) , który zorganizowali  dla swoich pociech ich rodzice.

Wszystkim bardzo smakowało !

Choinka

A oto nasz mały wkład w ubieranie szkolnej choinki. Udekorowaliśmy je własnoręcznie wykonanymi aniołkami.

BohaterON

Dzisiejsze zajęcia poświęcone zostały bohaterskim powstańcom warszawskim.