• Rok szkolny 2021/2022

• Klasa VIII

• Nasz pierwszy ważny egzamin

Dzisiaj zaczynamy egzaminy! Od rana towarzyszy nam stres, ale jesteśmy pewni, że go pokonamy i napiszemy testy najlepiej jak potrafimy. Nasz Patronie Janie Pawle II czuwaj nad nami. Niech nasze myśli będą jasne, a wybory trafne.  Ruszamy!

Jeszcze jedna możliwość

Wczoraj przyjechała do nas z wizytą delegacja z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w  Biłgoraju. Trzy uczennice tej szkoły wraz z opiekunem przedstawiły nam bogatą ofertę edukacyjną szkoły popartą bardzo ciekawą prezentacją. Otrzymaliśmy też fajne prezenty promujące szkołę.Dziękujemy

Jaką szkołę wybrać

Dzisiaj spotkaliśmy się z nauczycielką Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
          im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju. Pani Szatowska opowiedziała nam o swojej szkole, zaprezentowała jej ofertę edukacyjną, przedstawiła film promujący jej szkołę. Dziękujemy

Pierwszy wspólny dzien otwarty

W piątek, 29 kwietnia zostaliśmy zaproszeni na dzień otwarty do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Różańcu.  Zwiedziliśmy szkołę i internat. Naszymi przewodnikami byli nauczyciele uczący w tej szkole zarówno teorii jak i zawodu. W nowoczesnej pracowni gastronomicznej uczniowie klasy pierwszej poczęstowali nas własnoręcznie przygotowanymi goframi. Byliśmy w warsztatach szkolnych, gdzie pozwolono nam jeździć ciągnikiem i kombajnem. Na koniec poszliśmy na plac manewrowy. Tam, pod okiem instruktorów jazdy spróbowaliśmy swoich sił jako potencjalni kierowcy. Wyjazd był udany. Do szkoły wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń

.

Dzień bez plecaka w naszej szkole

1 kwietnia wzięliśmy udział w akcji dzień bez plecaka. W klasach 7 i 8 dziewczyny z naszej klasy miały najciekawsze pomysły na zamienniki plecaków.

Jaką szkołę wybrać?

24 marca odwiedziła nas Pani Katarzyna Jagielska, która pracuje w Zespole Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie. Przedstawiła bogatą ofertę swojej placówki skierowaną do uczniów klas ósmych i zaprezentowała możliwości, jakie daje ona swoim uczniom w trakcie i po ukończeniu nauki. Dziękujemy :)

Ważne Wybory.....

W piątek, 4 marca, odwiedził nas absolwent naszej szkoły, uczeń Technikum Leśnego w Biłgoraju. Opowiedział o swojej szkole. Zachęcił ósmoklasistów, przed którymi decyzja o wyborze nowej szkoły, aby wybrali jego szkołę. Zostawił nam ulotki promujące szkołę i zaprosił na dzień otwarty. Dziękujemy.

OJCZYZNA POLSZCZYZNA

11 stycznia Ola wzięła udział w konkursie przedmiotowym z języka polskiego na szczeblu rejonowym. Trzymamy za nią kciuki!

Wspólny opłatek

Zgodnie z tradycją, po wystawieniu przez naszych kolegów Jasełek Bożonarodzeniowych, otrzymaliśmy z rąk Pani Dyrektor opłatek, którym połamiemy sie przed pójściem do domu na święta.

Na nagrodę nadszedł czas

Poza nauką nasi koledzy znajdują czas m. in. na udział w proponowanymch im przez naszych nauczycieli konkursach. Po jasełkach Pani Dyrektor wręczyła dyplomy dwóm naszym koleżankom. Alicja otrzymala nagrodę za udział w konkursie-zabawie zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Aleksandrowie pod hasłem- "Najbardziej znane zwierzę pod ochroną występujące na terenie powiatu biłgorajskiego". Kamila otzrymała dyplom za udział w naszym szkolnym konkursie ,,Najładniejszy obraz św. Józefa.

Pamiątkowe zdjęcia wszystkich nagrodzonych.

W oczekiwaniu na święta

Jak co roku z niecierpliwością oczekujemy przerwy świątecznej. Żeby poczuć atmosferę świąt  pięknie ubraliśmy choinkę. Najpiękniejsze ozdoby wykonaliśmy własanoręcznie. Nie zapomnieliśmy też o prezentach.

Ubieranie szkolnej choinki

Tradycją naszej szkoły jest wspólne ubieranie szkolnej choinki. My również zawiesiliśmy na niej własnoręcznie przygotowane anioły.

Klasa VIII #SzkołaDoHymnu