• Informacja MEiN dotycząca omdleń

• W załączeniu przekazujemy ulotkę przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

Biuro Ministra Ministerstwo Edukacji i Nauki

• Informacja MEiN Piknik Rodzinny "Z nauką za Pan Brat"

• Zapraszamy do udziału w pikniku rodzinnym „Z Nauką Za Pan Brat”, który odbędzie się 3 września 2023 r. na błoniach Politechniki Lubelskiej w godz. 11.00 -19.00. Wydarzenie zorganizuje Stowarzyszenie Granica Bezpieczny Wschód, a patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.

Uczestnicy pikniku będą mogli w praktyce poznać możliwości „Laboratoriów Przyszłości” oraz odwiedzić Mobilne Laboratorium Centrum Nauki Kopernik: Naukobus i Planetobus. Piknik umożliwi także wizytę w Planetarium oraz sprawdzenie możliwości wirtualnych okularów.

Tematem przewodnim wydarzenia są: nauka, rozwój i innowacja, a jego celem popularyzowanie nauki wśród młodych ludzi.

Załącznik:

piknik rodzinny z nauka za pan brat

• Informujemy że, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
            odbędzie się w dniu 4 września 2023r.

Harmonogram:

9.00 - Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Św. Jozefata w Zamchu

10.30 - Uroczyste spotkanie w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu, spotkania z wychowawcami.

CZEKAMY NA WAS Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!!!

• Zdjęcia legitymacyjne - klasa I

• Prosimy rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2023/2024  o dostraczenie do sekretariatu szkoły zdjęć legitymacyjnych swoich dzieci do 4 września 2023r.