• Żegnaj szkoło! Wakacje tuż tuż …

•    24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22. Nadszedł więc moment na zasłużone  nagrody, oczekiwania na wakacje , a także smutny czas pożegnań.

Miło nam poinformować , że świadectwo z wyróżnieniem w tym roku szkolnym  otrzymali :

• Klasa IV : Marcel Żmijan, Jakub Goch
            • Klasa VI : Kacper Granda, Gabriel Kozimala, Bartosz Świerzko
            • Klasa VII : Wiktoria Wołoszyn
            • Klasa VIII : Matylda Machnio, Aleksandra Droździel, Patryk Żuk

Jesteśmy dumni! Gratulujemy!

Oprócz tego nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce (średnia co najmniej 4,5) powędrowały do :

• Klasa IV : Tomasz Kowal
            • Klasa V : Oliwia Majcher
            • Klasa VI : Alicja Wróbel
            • Klasa VII : Magdalena Kowal, Maciej Machnio
            • Klasa VIII : Emilia Broda, Alicja Komosa

Wyróżniającymi się w nauce byli także nasi najmłodsi uczniowie  . Oni również otrzymali nagrody książkowe!

• Klasa I – wszyscy !
            • Klasa II – Wiktoria Kowal, Radosław Jagielski
            • Klasa III – Julia Hułojuch, Emilia Granda, Julia Rajter, Jan Wujda, Kacper Matysiak, Mateusz Sędłak, Alan Czuryło

Im również bardzo gratulujemy !

Na nagrody książkowe zasłużyli także najlepsi czytelnicy naszej szkoły. W tym roku zostali nimi:

• Magdalena Żmijan kl. V
            • Filip Żmijan – klasa I
            • Wiktoria Kowal – klasa II
            • Marcel Krzyszycha – oddział przedszkolny

Dyplom dla najlepiej czytającej klasy przypadł zaś klasie II. Brawo!

W konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną „Z książką za pan brat” nagrody otrzymali :

• Wiktoria Kowal – kl. II
            • Julia Rajter – kl. III
            • Filip Żmijan – kl. I
            • Damian Zaremba – kl. VIII

Po miłej uroczystości rozdania nagród przez Panią Dyrektor Edytę Jeleń nastąpiło pożegnanie uczniów klasy VIII przez ich młodszych rówieśników z klasy VII. Przedstawili oni wesołą inscenizację pt. „W szkole”.

Następnie to uczniowie klasy VIII ( już absolwenci ! ) pożegnali się ze wszystkimi wierszami, piosenkami i prezentacją multimedialną przedstawiającą każdego z nich jako ucznia młodszych klas i ucznia klasy VIII.

Na koniec pożegnaliśmy , życząc dużo zdrowia i miłych wspomnień związanych z pracą w szkole , naszego księdza Henryka Pokorę.

Wszystkim życzymy udanego odpoczynku i miłych wakacji!